От 4 януари контрольорите започват да глобяват нередовните пътници в градския транспорт на София. Те вече няма да продават билети от 1.60 лв. Шофьорите също няма да продават билети.
А за нощта на Нова година в столицата няма да има нощен транспорт, съобщават от Центъра за градска мобилност.
Общественият транспорт ще бъде с празнично разписание в първите три дни на 2021-а и по разписание за последния делничен ден на 31 декември 2020 година.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина