От тази сутрин системата за синя зона във Варна работи.
Вчера системата за платено паркиране „Синя зона” спря да функционира във Варна. За това алармираха много хора, които не успяха да заплатят за услугата. При опит да се изпрати СМС система автоматично отговаряше „Вашият СМС не може да бъде обработен. Моля, опитайте отново“. 24 часа нямаше достъп и до мобилното приложение.
Кметът на Варна написа в социалните мрежи, че причината за това временно да не работи системата за синя зона, е нейното осъвременяване, а гражданите да бъдат спокойни, че няма да бъдат глобявани.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец