Шоубизнесът за пореден път понесе щети заради пандемията - този път засегнат е сезонът на наградите, който сега започва отвъд Океана.
Организаторите на най-престижните музикални награди "Грами" и на кинофестивала "Сънданс" обявиха, че отменят церемониите си.
Отложиха раздаването на наградите "Грами" заради COVID-19
Музикалните отличия трябваше да бъдат връчени на 31 януари. Наградите "Грами" бяха отложени и миналата година, като вместо през януари се раздаваха през март.
Засега няма планове да се отлагат наградите "Златен глобус", които обаче няма да се излъчват по телевизията, няма да имат и публика. Всички погледи са насочени към Оскарите, които са планирани за края на март.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си