Отново засилени проверки в градския транспорт в София - спазват ли гражданите наредбата за носене на маски, шалове или шлемове.
Станислав Станков от Центъра за градска мобилност каза в сутрешния блок "Денят започва", че проверката се извършва съвместно с полицията.
От 23 юни досега са съставени над 70 акта за нарушения, над 140 протокола за полицейско предупреждения и над 30 полицейски разпореждания.
Глобата е в размер от 300 лв. до 1000 лв.
Вижте и още във включването на Стела Илиева.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите