Осло се връща към нормалния живот.
Ресторантите, баровете и фитнесите в норвежката столица отвориха след близо 200 дни строги ограничения.
Дори лошото време не успя да развали настроението на жителите на Осло.
Чехия отваря хотели, театри и кина
Резервациите в много заведения вече са запълнени, а с приближаването на лятото ресторантите са готови да посрещнат още клиенти в откритите пространства.
Градските власти вярват, че всичко ще бъде наред, ако се спазват препоръките за контрол на инфекциите.
Горещите вълни и глобалното затопляне: Според доклад дейността на човека ускорява затоплянето
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си