Задайте въпросите, които ви интересуват - ние ще попитаме Центъра за градска мобилност
Вече седмица в София действа нова система за таксуване при превоза на пътници. Още в първите дни промяната предизвика недоволство сред гражданите.
Столичани настояват за връщане на картата за една линия в градския транспорт
"От началото на годината, когато влязоха в сила новите превозни документи, са продадени: 85 000 билети 30+, близо 32 000 билети 60+ и близо 2200 дневни карти. Очевидно софиянци припознават тези нововъведения, които системата предлага", съобщи днес председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев.
Той обаче призна, че е недоволен от разяснителната кампания, която Центърът за градска мобилност са направили по повод въвеждането на новите превозни документи от 1 януари.
Как действа новата билетна система в столичния градски транспорт?
ЗАТОВА ВИ ПИТАМЕ:
Какви проблеми срещате с пътуването в градския транспорт след въвеждането на новата система за таксуване?
Задайте въпросите, които ви интересуват. Ние ще попитаме Центъра за градска мобилност.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Омбудсманът: Година след сигналите за сексуално и физическо насилие - децата все още са в интерната във Варненци
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?