По зрителски сигнал - няколко къщи в село Владимир, община Радомир, почти всяка седмица остават без вода, а в дните, когато има, налягането ѝ е твърде слабо.
Хората сигнализират, че положението в селото е така от Коледа.
Според жителите проблемът е във ВиК. Хората се оплакват, че нямат вода в почти всяка къща във високата част на селото.
От ВиК-Перник заявиха пред БНТ, че големите аварии са отстранени, а течът, който е локализиран, не е проблем за налягането.
Защо е така, какъв е проблемът и ще бъде ли отстранен - вижте във видеото.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието