Община Сандански започна подмяна на старите градски автобусни спирки с нови. Те се намират на възлови места в града. В някои от селата около курорта, където досега нямаше спирки, също има изградени чисто нови.
Към новите спирки има монтирани и пейки за удобство на гражданите, за да има къде да изчакват градския транспорт. Около тях е ремонтирана и тротоарната настилка.
От общината казаха, че спирките редовно ще бъдат поддържани. А през зимата ще бъдат почиствани и от снега и леда, за да са удобни и безопасни за хората.
В града има и допълнително поставени табла, за да се ограничи нерегламентираното лепене на различни обяви.
Много от хората в Сандански обаче се надяват, че ще има промяна в разписанието на градския транспорт. Искат автобусите да се движат по-често и да бъдат създадени повече спирки в кварталите. От общината пък обещаха, че нов график ще бъде изготвен в началото на следващата година.
Предупреждение за интензивни валежи и гръмотевични бури в много райони на страната
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?