Състоянието на двамата пациенти, заразени с коронавирус в Плевен, е добро, те остават под карантина.
Само един лекар и една медицинска сестра реално са имали досег със заразените в Плевенската болница, но всички служители в отделението също остават под карантина.
Няма струпване и опашки пред кабинетите на личните лекари. Повечето оплаквания са на пациенти с грип тип Б.
Вижте повече подробности във видеото!
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)