Полиция влезе в общината в Бургас тази сутрин, научи "По света и у нас" от свои източници.
По неофициална информация причината е разследване във връзка с издадена заповед от кмета на Бургас Димитър Николов отпреди години, на база на която е станало възможно продаване на имоти в Национален парк "Росенец" към частни лица.
Разпитани са двама свидетели, които са дали показания. В момента се проверяват и изземват документи. Образувано е досъдебно производство.
Материалите са докладвани на прокуратурата.
Няма информация за задържани. От пресцентъра на местната администрация коментираха, че те на този етап нямат информация за подобна акция.
Вижте още в прякото включване на Давид Сукнаров.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение