Пореден протест срещу руските военни действия в Украйна се провежда в София.
Демонстрантите се събраха в 12.00 часа пред президентството. Протестът е срещу руската военна агресия, както и с призив за помощ от страна на НАТО и ЕС.
Хората настояват за по-голяма подкрепа към украинския народ, справедливост и зачитане на международното право.
Протестиращите заявиха, че приветстват позицията на премиера Кирил Петков. Самият той се появи на площада, вървейки пеша към Министерски съвет и поздрави демонстрантите.
Подробности вижте в прякото включване на Тихомир Игнатов.
Украинци и руснаци протестират заедно във Варна срещу военните действия в Украйна



Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец