ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
За 90 дни: Части от столичния кв. "Дружба" 2...
Чете се за: 01:47 мин.
Пускат 24-часова винетка
Чете се за: 03:05 мин.
Алексей Навални е бил отровен, съобщи вдовицата му Юлия
Чете се за: 04:27 мин.
Патриархът: Вярата, надеждата и любовта - няма нещо...
Чете се за: 01:32 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Пред БНТ говори бременната лекарка, обвинена за трафик на мигранти

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Бременната лекарка от Пловдив, обвинена в трафик на мигранти, е обжалвала наложената ѝ парична гаранция в размер на 5000 лева, съобщи за БНТ адвокатът ѝ Николай Стоянов.

Очаква се съдът служебно да се произнесе по мярката, но защитникът все още няма информация за решението на магистратите. Пред нашия екип д-р Искра Персенска отхвърли всички обвинения към нея и категорично отрече да е участвала в трафик на мигранти.

Задържаната бременна жена, превозваща мигранти, е позната на полицията

Тя опроверга информацията, огласена от МВР, че е разследвана за шофиране под въздействието на наркотични вещества.

"Не съм употребявала наркотици, никога не съм спирана, никога не са ме проверявали за наркотици, никога не съм ползвала наркотици. Просто безпочвено изказване на министър, непроверено, аз съм готова в София в лаборатория, която той каже, да бъда тествана за всякакъв вид наркотици, ще потърся по-нататък правата си по някакъв начин за такива нелепи обвинения, уронване на престижа ми като лекар, на името на фамилията ми като лекар, неподходящо изказване, непроверено", каза д-р Персенска.

Ефрейтор и бременната му жена са заловени да превозват мигранти

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?