Според американската администрация последният кръг от разговори в Доха са били най-конструктивни
Последният кръг от преговори в Доха за прекратяване на огъня в Газа и освобождаване на заложниците са били най-конструктивни досега, заяви американската администрация. Участниците ще продължат разговорите другата седмица в Кайро.
Представени са били нови американски предложения, които изглаждат оставащите различия. Хамас отхвърли изложените "нови условия", които включват оставане на израелските сили в Газа по протежение на границата с Египет.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"