Премиерът Бойко Борисов заяви днес, че е готов да се ваксинира срещу COVID-19.
Бойко Борисов - министър-председател: Aз самият, щом ми дойде ред, готов съм и пръв, обаче - щом ми дойде ред, се ваксинирам. Минават, включително и артистите, които са по театрите, и те. Станем ли готови за няколко дена с първата линия - защото тя трябва да върви едновременно - доктори, възрастни хора, полицаи, артистите на първа линия и от всички останали. Заставаме с колегите, ваксинирате ни, когато ни дойде ред. За да се спасим от такива приказки, които може да има.
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Заседание на МС: Правителството обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?