Протестиращите в Русе днес избраха да поседнат пред Съдебната палата в града и да си говорят с минаващите покрай тях хора.
На една масичка те поставиха урна, в която, който пожелае, можеше да пусне лист със своите искания. Настоявам за оставки - на правителството, на Борисов, на Гешев и пълна ревизия на периода, в който са управлявали, каза една от русенките, която се включи в символичната анкета.
На площада протестиращите опънаха и една палатка като символ на подкрепа на блокадата на Орлов мост.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души