Криминалисти от варненската полиция разкриха поредната оранжерия за марихуана. При претърсване на имот в местността "Панорама" в курорта Златни пясъци са открити две помещения, пригодени за отглеждане на растения от рода на конопа, оборудвани със специална техника. Иззети са и 43 килограма обрани и приготвени за сушене растения. Имотът е стопанисван от 60-годишен варненец.
Откриха оранжерия за отглеждане на марихуана, наркотици и оръжие в Русе (СНИМКИ И ВИДЕО)
Образувано е досъдебно производство под наблюдението на Окръжна прокуратура – Варна.

Преди месец при аналогична операция, криминалисти във Варна откриха изградена оранжерия за канабис в гараж, собственост на 50-годишен мъж.

Тогава бяха иззети 106 стръка растения, отглеждани в саксии, а при задържането от мъжа бяха конфискувани 25700 евро и малко над 4100 лева.
Повдигнаха обвиненя на задържаните за бруталното насилие над животни в село Царевец
Иван Демерджиев за случая "Петрохан": Темата засяга националната сигурност заради присъствието на ДАНС
Тройното убийство край Петрохан - по какви версии работят разследващите?
Разследващите в Бургас са свалили над 120 видеоклипа със заснети клиентки на салоните за красота
Шокиращи сметки за ток получиха абонати на ЕВН – започват извънредни проверки на ЕРП-тата в страната (ОБЗОР)