Red Bull Racing се раздели с член на екипа си, който използвал расистки изрази в лични текстови съобщения.
Обменът стана известен, след като текстовете бяха публикувани в социалните медии.
Този човек не е ключов член за отбора на пистата.
Говорител на "Ред Бул" заяви: "Ние осъждаме расистки обиди от всякакъв вид".
"Ние в екипа имаме абсолютно нетърпим подход към расисткото поведение".
"Въпросният човек вече не е служител на Red Bull Racing. На този етап няма да даваме допълнителни коментари".
Кими Антонели продължи да впечатлява с най-добро време и във втората тренировка в Австрия
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и реална финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи