ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Без вода в 7 квартала на София
Чете се за: 00:32 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Редица сигнали са подавани срещу семейството на детето от скандалния клип в ТикТок

5469
Чете се за: 01:15 мин.
У нас

Майката и двете ѝ деца са в Гърция, бащата е в затвора

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Социалните служби у нас се самосезираха след скандалния клип от ТикТок, в който майка обижда и заплашва деветгодишната си дъщеря. Освен Агенцията за закрила на детето, дирекция "Киберпрестъпност" към ГДБОП също работи по случая.

Социалните в Мадан, откъдето е майката, са посетили последния ѝ адрес в града. Установено е, че тя и децата са при нейната майка в Александруполис, Гърция. Това съобщи пред "По света и у нас" директорът на Агенцията за социално подпомагане Веселин Кожухаров.

Социалните в Мадан и преди са работили с жената на име Доника. По информация на "По света и у нас" тя е заминала при майка си преди Нова година и имала намерение да запише двете си деца на училище и детска градина там.

В полицията в Мадан, където Доника е живеела, са получавани множество сигнали за побоища между нея и бившия ѝ приятел. Неведнъж социалните са посещавали адреса ѝ.

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?