Пореден протест срещу превръщането на изоставен строеж в София в детска болница. Недоволните се събраха пред Министерския съвет.
Причината за тяхното недоволство е проведена вчера среща в Регионалното министерство със страните участващи в изпълнението на проекта. На нея е решено - инвеститорът в лицето на Министерството на здравеопазването да внесе ново мотивирано предложение за изменение на подробния устройствен план, което да съответства на конкретните инвестиционни намерения.
Според протестиращите това е опит предвиденият за събаряне 40-годишен строеж да стане законен.
СНИМКИ: Десислава Кулелиева



След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района