Заедно с майка си е обвинена в убийството на съпруга си Пейо Пеев
Съдът ще гледа мярката за неотклонение на Габриела Славова, която заедно с майка си е обвинена в убийството на съпруга си Пейо Пеев. В момента Славова е в ареста, но иска по-лека мярка за неотклонение.
На предишното заседание на 30 януари Софийският апелативен съд прие, че са събрани достатъчно доказателства за виновността на обвиняемата в извършването на умишленото убийство на Пейо Пеев.
Преди това Габриела Славова беше под "домашен арест" с аргумента, че трябва да полага грижи за двете си деца. Те обаче бяха иззети от социалните служби.
Пейо Пеев беше открит в автомобил в гориста местност в района на Витоша на 19 януари.
В хода на разследването стана ясно, че Габриела и майка ѝ са го удушили, след което са направили опит да прикрият следите си като опожарят автомобила.
Пред съда в Пловдив се изправя шофьорът на товарния камион, обвинен за тежката катастрофа на Околовръстното
Антон Станков: Подкрепям искането на министър Янкулов ВСС да избере нов и.ф. главен прокурор
Очаква се президентът Йотова да подпише указ за освобождаването на главния секретар на МВР
ЦИК започва да приема документи за регистрация на партии и коалиции за участие в изборите
Президентът Илияна Йотова за войната в Украйна: Силно вярвам, че ще има примирие