Президентът на Балкан поздрави Рилецо за спечелената титла.
Президентът на Балкан Сашо Везенков призна, че Рилски спортист е превъзхождал Балкан във финалната серия на НБЛ и заслужено е спечелил титлата.
Вицешампионът в Националната баскетболна лига отстъпи пред Рилски спортист с 1:3 победи.
"Първо да поздравим Рилски спортист. Бяха по-добри. Сковаха се нашите момчета, те са по-млади. Сашо Янев играе по един мач на сезон. Изигра си го днес - честито. Не мога да кажа, че Рилски спортист бе най-добрият отбор през сезона. Мога да заявя, че това бе Черноморец. Много ми се искаше да играем пети мач, но това е реалността. Борихме се, но Рилски заслужаваше", сподели той в интервю за БНТ.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата