ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Селекционерът на Египет недоволства от реакцията на Ливърпул, относно контузията на Мохамед Салах

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:25 мин.
Спорт

"Не смятах, че е редно Ливърпул, чрез посредник, да говори за това", коментира Руи Витория

мохамед салах спаси египет загуба мозамбик мач група купата африканските нации
Снимка: БГНЕС
Слушай новината
00:00
00:00

Селекционерът на египетския национален отбор Руи Витория обяви, че не е доволен от начина, по който Ливърпул публично говори за контузията на звездата Мохамед Салах.

Звездата на "фараоните" пропуска останалата част от турнира за Купата на африканските нации, за да се лекува. Очакванията се възстановяването да не му позволи да играе поне месец.

"Мохамед Салах има контузия, за която научихме преди този мач, че е по-тежка от първоначалните очаквания, така че се наложи да удължим времето, преди той да може да играе отново", започна Витория.

"Не искахме да тревожим никого. Не смятах, че е редно Ливърпул, чрез посредник, да говори за това, защото имахме изключително важен мач. Салах винаги е бил с нас. Сега този мач приключи и ще намерим най-доброто решение за лечението на играча", добави още селекционерът на "фараоните", каза още специалистът.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Product image