Сезонът за голмайстора на Аталанта приключи?

сезонът голмайстора аталанта приключи
20:07, 08.02.2022
Чете се за: 01:00 мин.

Нападателят на Аталанта Дуван Сапата е получил контузия по време на домакинската загуба на "Богинята" от Каляари с 1:2 от 24-ия кръг на Серия "А".

Колумбиецът се появи на терена в Бергамо в 58-ата минута, като това бе негов първи официален мач от 21 декември миналата година, но по-малко четвърт час по-късно беше принудително заменен.

Контузията на Сапата се оказа по-сериозна от очакваното, като нападателят може да отсъства от терените между три и четири месеца.

Дуван Сапата е голмайстор на Аталанта този сезон със своите девет попадения и четири асистенции.

В случай, че отсъства дълго, "неровердите" ще са принуден да използват само с един типичен централен нападател в лицето на Луис Муриел.