Балканска мотообиколка
Шествие от 150 мотористи от над 10 държави премина през Бургас. То е част от 20-ата юбилейна балканска мотообиколка на сръбските рокери, които преди дни се събраха на Черноморието.
Колоната от мотоциклети потегли тази сутрин от Китен и премина през околовръстното шосе и главните улици на Бургас.
За кратко те затрудниха движението. Участниците в шествието бяха съпровождани от полицейски патрули.
Мотористите се отправиха към София и ГКПП "Калотина" по магистралите "Тракия" и "Европа".
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията