Балканска мотообиколка
Шествие от 150 мотористи от над 10 държави премина през Бургас. То е част от 20-ата юбилейна балканска мотообиколка на сръбските рокери, които преди дни се събраха на Черноморието.
Колоната от мотоциклети потегли тази сутрин от Китен и премина през околовръстното шосе и главните улици на Бургас.
За кратко те затрудниха движението. Участниците в шествието бяха съпровождани от полицейски патрули.
Мотористите се отправиха към София и ГКПП "Калотина" по магистралите "Тракия" и "Европа".
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра