Сигнал за кражба в Агенцията по вписванията е подаден в МВР тази сутрин около 9.00 ч. От пресцентъра на МВР потвърдиха. Извършен е оглед и се работи по случая.
По първоначална информация крадците за влезли в стратегическата зона за сигурност и са изнесли 3-4 компютъра, тази информация обаче беше опровергана.
Изпълнителният директор на Агенцията по вписванията Даниела Митева увери, че няма никакъв проблем за сигурността на системите и регистрите, които агенцията води, както и за архивите и документите, които съхраняват.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра