За да не си задавате излишни въпроси тази вечер: Имам симптоми на ковид и си правя необходимите изследвания. Това написа в официалния си Фейсбук профил лидерът на "ИМА ТАКЪВ НАРОД" Слави Трифонов.
И тъй като личната отговорност го изисква, съвсем логично съм се самоизолирал, допълва той.
Ето какво още пише Трифонов:
"Но това не е важно. Важно е това, което се случи днес. Важно е това, което вие направихте днес. Ако сте си задавали въпроса как изглежда суверенът, ето така изглежда.
Обикновено след изборите всички партии се обявяват за победители. Днес победителите сте вие! Вие си поискахте властта и промяната е неизбежна."
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души