Това е държавен преврат. Днес стана ясно как се фалшифицират резултатите от гласуването с машини на изборите. При това се фалшифицират от "Продължаваме промяната" и "Демократична България". Това заяви лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов във Фейсбук страницата си.
"Днес в официален доклад на ДАНС бе оповестено, че на 25 октомври, преди два дни, заместник-министърът на електронното управление Михаил Стойнов, в нарушение на всички закони, е повторил цялата процедура по генериране на кода, който подсигурява сигурността на машините, записал го е с телефона си, след което си го е свалил на флашка и го е отнесъл със себе си", заявява Трифонов.
"Цялото това престъпление е било заснето от охранителните камери на залата. И това вече е доказателство, че изборите в България се фалшифицират. В момента всеки един от ПП-ДБ, може да притежава този код и всяка една машина може да бъде манипулирана във всеки един момент, независимо в коя точка на страната се намира. Това е държавен преврат."
Лидерът на ИТН поиска "Оставка! Съд! И затвор!"
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Велислава Делчева: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
НАП за БНТ: След проверки на "Исторически парк" са били установени допълнителни задължения
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив