Певицата Ирина Флорин работи по нов албум, който се надява да е готов през октомври.
Това обяви тя в предаването "Денят започва с Георги Любенов". Предишният й албум "Копринена жена" е отпреди 10 години.
Певицата обясни, че новата й песен "Тъмнината вътре в мен" няма нищо общо с коронавируса. Тя е замислена още през септември миналата година. Трябвало да направят клип на 19 март, но обявяването на извънредното положение попречило, така че песента останала само с хоум клип.
"Тъмнината не е нещо лошо. Тя има много лица. И един страх, но това е нещо много човешко, да се страхуваш от нещо, тъмнината е да се обърнеш навътре дълбоко в себе си. Всеки човек е изтъкан от тъмнина и светлина", коментира Флорин.
Новият албум ще бъде много различен - с различни стилове.
Още от разговора вижте във видеото.
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента (СНИМКИ)
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)