След гонка с полицията в Казанлък, бе задържан дрогиран шофьор без книжка.
Полицейски екип забелязва шофьора, който е лишен от правото да шофира, защото книжката му е отнета след употреба на наркотици. Той не се подчинява на заповедта да спре и започва преследване по централните казанлъшки булеварди.
При гонката се забива в един от полицейските автомобили. Създава и опасност за останалите участници в движението. В крайна сметка дрогираният шофьор е задържан, а автомобилът му е отнет.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си