ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Солскяер обвини медиите в лъжи и говори за среща с Фъргюсън

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 02:17 мин.
Спорт
Оле Гунар Солскяер
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер изрази недоволството си относно написаните лъжи в медийното пространство по адрес на клуба. На пресконференцията преди предстоящия сблъсък в първенството с Тотнъм, норвежецът се обърна директно към медиите с искане да не създават невярна информация за него и играчите му.

След домакинската загуба от Ливърпул с 0:5 в медийното пространство се появи информацията, че между него и полузащитника Пол Погба е възникнал спор, при което французинът е обидил своя треньор.

"Аз не чета написаното в социалните мрежи. Пол дойде при мен видимо ядосан и ми каза за написаното. Не можем да приемем, когато се пишат лъжи по наш адрес. Ние сме далеч по-добър екип, атмосферата в отбора е добра. Когато става въпрос за невярна информация, трябва да се опълчим. Нямам нищо против мненията, но не пишете лъжи за мен или играчите ми", категоричен бе специалистът.

48-годишният наставник на "червените дяволи" разкри и за срещата му с треньорът му в Юнайтед сър Алекс Фъргюсън през изминалите дни.

"Той бе на тренировъчната база, защото участваше в рекламна кампания. Видяхме се и поговорихме за кратко. Той прекара известно време и с Кристиано Роналдо. Имал съм трудни моменти в клуба както като футболист, така и като треньор, но мога да заявя, че винаги съм давал всичко от себе си, за да оправя нещата", смята той.

Оле Гунар Солскяер пое отговорност за тежката загуба през изминалия кръг и заяви, че отборът ще направи всичко възможно да се върне на победния път още в събота срещу Тотнъм.

Срещата на стадион "Тотнъм Хотспър" е с начален час 19.30 часа.

Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?