Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за полуфиналите на турнира по бадминтон в Манама

Калояна Налбантова отстъпи на четвъртфиналите.

стефани стоева габриела стоева класираха полуфиналите турнира бадминтон манама
17:58, 24.11.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Трикратните европейски шампионки и носителки на две титли от Европейски игри в дисциплината двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за полуфиналите на международния турнир по бадминтон в Манама (Бахрейн).
Сестри Стоеви са поставени под номер 1 в схемата и започнаха директно от четвъртфиналите.

Те победиха представителките на Индия Кеертика и Дивиа Баласубраманян с 2:0 гейма за 20 минути.
В спор за място на финала Стефани Стоева и Габриела Стоева ще играят срещу победителките от мача между Дия Арун Арун/Амрута Прамутеш (Индия) и И До Ван/Тин Гъ Ван (Китай).
Калояна Налбантова отстъпи на четвъртфиналите. Поставената под номер 3 в схемата Калояна отстъпи на китайската състезателка У Ло Юй с 18:21, 15:22 за 44 минути.

Дъжд, сняг и силен вятър през почивните дни - къде времето ще е най-опасно?