Легендата на българския футбол Христо Стоичков коментира сътресенията в бившия му клуб Барселона и подадената оставка от президента на клуба Хосеп Мария Бартомеу.
Носителят на "Златната топка" бе категоричен, че под ръководството на Бартомеу са хвърлени страшно много пари за футболисти, а отборът не е играл финал в Шампионска лига последните пет години.
"Най-накрая разбирачите си тръгнаха от Барса!!! За 3-ма футболисти - 450 милиона евро, нито един финал на Шампионската лига от 2015 г. Почти милиард хвърлени на вятъра за трансфери! Байерн няма спирка в Шампионската лига, жалко за Борусия (Мьонхенгладбах)", написа Стоичков.
Парагвай поиска обяснение от ФИФА заради ситуация с Джуд Белингам на Мондиал 2026
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив