Страхотен гол на Педриньо донесе минималния успех на ЦСКА 1948 над Левски

Педриньо отбеляза победното попадение, достойно да спечели всеки мач

19:28, 07.11.2023
Чете се за: 01:55 мин.
ЦСКА 1948
Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА 1948 победи Левски с минималното 1:0 в мач от 16-ия кръг на Първа лига. Педриньо отбеляза победното попадение, достойно да спечели всеки мач.

През първото полувреме на стадион "Бистрица" в София Педриньо застраши вратата на Пламен Андреев, но вратарят се справи с изстрела му. Неговият колега Даниел Наумов пък изби удар на Марин Петков.

В края на първата част именно Марин Петков пропусна най-чистото положение за гостите, след като шутира в дясната греда.

След почивката "сините" отново нацелиха гредата. Най-активният атакуващ футболист сред играчите на Николай Костов - Марин Петков отново стреля в дясната греда от малък ъгъл.

В ответната атака "червените" стигнаха до победен гол. Педриньо стреля извън наказателното в горния далечен ъгъл на противниковата врата.

В 79-ата минута възпитаниците на Николай Панайотов останаха с човек по-малко на терена. Антонио Вутов фаулира Пламен Андреев, като първоначално получи жълт картон, но след намесата на ВАР бе изгонен.

Левски остава на 5-ата позиция в класирането с актив от 27 точки. ЦСКА 1948 и 6-и в подреждането с 26 пункта, но и с два мача по-малко.

Създават общоевропейски списък с липсващите лекарства
В знак на солидарност: Демонстрация пред НДК в подкрепа на заложниците на "Хамас"