Дебют на открито направи тигърче, родено през декември, в зоологическа градина в Лондон.
То е от застрашения вид Суматрански тигри и направи първите си стъпки във волиерата с помощта на майка си.
Тигрицата Гайша грижливо следеше малкото и след като прецени, че разходката му стига, го занесе в закритата част на дома им. Досега тигърчето е седяло само вътре, предимно сгушено при майка си.
По всичко личи, че то е добре и здраво, казват хората, които се грижат за тигърското семейство.
Малкият хищник все още няма име, a дали е момче или момиче ще стане ясно след няколко седмици, когато ще бъде и първият му медицински преглед.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив