След тъжната равносметка на третия ден от трагедията в Елин Пелин, майката на починалото тази нощ 20-годишно момиче, написа трогателен пост във Фейсбук, с който благодари на лекарите и на всички, които се молеха за оцеляването на младата жена.

снимка: Фейсбук
"Тази нощ душата на Криси отиде при татко ѝ. Благодаря на всички, които се опитаха да ѝ помогнат - на лекарите, на кръводарителите, на целия персонал на болница "Пирогов" и на хората, които се молиха за нея".
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души