Новият сезон на „Моят плейлист“ продължава с още един изумителен главен герой! Това е самият Теодор Ушев.
През последните три години той е под прожекторите заради три последователни филма - анимационните „Сляпата Вайша“ и „Физика на тъгата“ и игралния „8 минути и 19 секунди“. Първият получи номинация за "Оскар", вторият не спира да получава награди.
Теодор Ушев работи в Канада, но е „продукт“ на Художествената академия в София. Той е не само аниматор, но и графичен дизайнер, плакатист и преподавател.

Работил е дори с Дейвид Гилмор от PINK FLOYD, а сега ще сподели с нас кои са десетте му любими песни.
Гледайте Теодор Ушев в „Моят плейлист“ тази събота 19 септември от 22:00 по БНТ 1.
Снимки: Васко Райков
Доайенът на вестникарството на 90 години: Любен Генов получи Почетния знак на президента
"В кадър": Филмът "От Балкана до Нил" - хроника на едно приятелство тази вечер по БНТ
Президентът: Българската екзархия в Истанбул трябва да се развива и предава на младите поколения родовата ни памет
Над 70 литературни продукции на близо 30 страни предвижда 12-ото издание на фестивала "Синелибри"
18 фотографски истории в галерия на открито „Ани и Явор“ в парк „Света Троица“ в София
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"