Мъж и жена загинаха при тежка катастрофа край Велико Търново тази сутрин.
Инцидентът е станал около 7.30 ч. в района на местността Бряста между Велико Търново и Дряново, като автомобилът, в който са пътували, е самокатастрофирал.
Повече от час пътят към Габрово е затворен за движение.
Полицията е отцепила движението на изхода на Велико Търново. Автомобилите се пренасочват през два алтернативни маршрута - от Велико Търново през Севлиево до Габрово, и от Велико Търново през Хаинбоаз, село Вонеща вода, Трявна до Габрово.
Причините за катастрофата тепърва ще се изясняват.

Автор: Мирела Дончева
Зимни неволи в Северозападна България: Десетки населени места останаха без ток при минусови температури
"Убиват хора за нищо, искаме революция": Протест в подкрепа на антиправителствените демонстрации в Иран се проведе в София
Затруднено е движението по пътя Смолян-Девин, заради голямо свлачище (СНИМКИ)
Зимни неволи в Северозападна България: Десетки населени места останаха без ток при минусови температури
Иран се готви за нова нощ на протести, властите със заплахи за смъртни присъди