Има забавяне заради ръчната обработка на документи
Товарни автомобили вече могат да преминават през ГКПП "Лесово" след възстановяване на движението след 1.00 часа тази нощ.
Днес към обяд колоната от камиони беше близо 11 км заради ръчна обработка на документите, информира областният управител на Ямбол Николай Костадинов. Камионите изчакват на път I-7 край с. Тенево, където са около десетки тежкотоварни автомобила. Очаква се ситуацията да се нормализира до следобед, когато турската страна ще активира автоматизираната система.
Леките коли и автобуси преминават безпроблемно. Задръстванията се дължат на въвеждането на новата европейска система NCTS, което временно блокира преминаването на камиони.
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?