В следващия месец, месец и половина може да очакваме оставката на правителството. Така Тошко Йорданов отговори на въпроси на журналисти преди началото на новата пленарна сесия.
Според него управляващото мнозинство не върши работа.
"Какво може да очакваме - най-вероятно същите глупости, които направихме в месеците, в които работихме. Всичките приети закони подлежат на поправка. Депутатите трябва да правят качествени закони, а те видимо не правят", коментира Йорданов.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души