Брентфорд и Уулвърхемптън ще преиграват срещата помежду си

тотнъм записа категоричен успех нюкасъл мач висшата лига
09:41, 06.01.2024
Чете се за: 01:25 мин.

Тотнъм победи 1:0 Бърнли в среща от 3-ия кръг на Купата на Футболната Асоциация (FA Cup). Единственият гол за лондончани отбеляза Педро Поро в 79-ата минута.

Фулъм също продължава напред, след като се наложи с 1:0 над Родъръм. Боби Рийд се разписа в 24-ата минута и се превърна в герой за своя тим.

Брентфорд и Уулвърхемптън завършиха 1:1 и ще преиграват срещата помежду си, но този път тя ще бъде на стадион „Молиню“. Още в 9-ата минута гостите от Уулвс останаха в намален състава, след като Жоао Гомеш получи директен червен картон. Брентфорд се възползва от численото си преимущество в 41-ата минута, когато Нийл Мопе откри резултата.

Уулвърхемптън стигна до изравнителен гол в 64-ата минута чрез Томас Дойл, който отбеляза красиво попадение с удар извън наказателното поле.

Холгер Руне чака на финала в Бризбейн победителя от двойката Григор Димитров - Джордан Томпсън
Настимир Ананиев, ПП-ДБ: Ротацията може да се случи и с първия, и с втория мандат