Доналд Тръмп е завършил курса си на лечение, съобщи лекарят му доктор Шон Конли.
Състоянието на американския президент продължава да е стабилно, откакто се е върнал в Белия дом и той може да продължи с публичните си ангажименти още в събота. Това е десетият ден, откакто беше поставена диагнозата на Тръмп, че е с COVID-19.
Тръмп: Желая за всички американци лечение, на каквото бях подложен аз
Документ, съдържащ становището на доктор Конли и екипа му, беше разпространен от Белия дом. Самият Тръмп обяви, че има намерение да участва в предизборен митинг в събота, вероятно във Флорида - ключов щат за предстоящите президентски избори на 3 ноември.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
В навечерието на срещата на върха на НАТО: Кой ще даде целувка на Доналд Тръмп?
Срещата Тръмп - Рюте: Успяха ли да намалят напрежението преди срещата в Анкара?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг