Трима души загинаха след катастрофа на Околовръстното шосе в София тази нощ.
Автомобил е катастрофирал и е паднал в дере при опит да избегне сблъсък с пешеходка, която се е движела в близост до пътното платно. Загинали са шофьорът на 27 години и негов спътник на 29 години. Третата жертва е преминаващата по пътя 70-годишна жена, чиято самоличност вече е установена.

Сигналът за инцидента в спешна помощ е подаден в 01:37 часа. Линейката пристигнала на мястото за 15 минути.
Пътят вече е отворен за движение, но трафикът продължава да е интензивен, автомобилите се движат с висока скорост.
По темата работиха: Альоша Шаламанов, Варсен Такворян
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района