Старши треньорът на ЦСКА 1948 коментира къде неговия тим е изгубил срещата с Левски.
Старши треньорът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев изрази съжаление, че неговият тим е допуснал първото си поражение за сезона.
"Все някога щеше да дойде първата загуба, а не ми се искаше да е днес. Създадохме голям брой положения, но не успяхме да ги реализираме", сподели специалистът.
"За сметка на това нашият противник се възползва от нашите грешки. Това е част от футбола. Работим върху тези неща, за да ги променим. Не мисля, че видях отборът да е навел глава, напротив. От гледна точка на поведение се опитваше да вкара гол през цялото време", добави Илиев.
"Левски с нищо не ни изненада. Ние бяхме наясно със силните им страни, добър отбор са и ги поздравявам за победата", завърши старши треньорът на ЦСКА 1948.