Днес около 12.00 часа ще бъде възстановено движението в платното в посока София между 20-ия и 21-ия километър на АМ "Тракия".
Поради ремонт на селскостопанския подлез от 8 май трафикът преминаваше двупосочно в платното за Бургас. Със завършването на строителните работи се възстановява нормалното движение по автомагистралата, с което се улеснява пътуването на шофьорите за активния туристически сезон и нарастването на трафика към черноморските курорти.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец