Виляреал най-накрая спечели и вече е седми в Испания

Виляреал
08:55, 18.10.2022

Виляреал се изкачи на 7-о място в класирането след успех с 2:0 над Осасуна в последен мач от 9-ия кръг на испанската Ла Лига.

Арно Данжума вкара и двата гола за успеха. Виляреал прекъсна серия от четири поредни шампионатни мача без победа. Данжума откри резултата в 42-а минута след центриране на Джаксън, а четири минути след почивката отново той бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Алехандро Баена.

Виляреал вече има 15 точки и заема седмата позиция, докато Осасуна остава девети с 13.

Реал Мадрид продължава да е лидер с 25 точки, Барселона заема втората позиция с 22, трети е Атлетико Мадрид с 19.

Посланик Митрофанова нарече "водевил" скандала с нейната покана за откриването на НС
И Стоичков поздрави Бензема: Добре дошъл в клуб "Златна топка"