Втори бронзов медал за Иван Пенчев от европейското първeнство в Португалия

втори бронзов медал иван пенчев европейското първeнство португалия
13:54, 30.07.2023
Чете се за: 01:07 мин.

Иван Пенчев спечели втори бронзов медал от европейско първенство по кану-каяк за младежи и девойки в Монтемор-о-Вельо, Португалия.

Българският състезател завърши трети във финал "А" на 500 метра едноместен каяк във възрастовата група до 23 години и повтори постижението си от вчера, когато грабна бронз и на 1000-метровата дистанция.

Пенчев пресече финалната линия с време 1:43.210 минута и отстъпи единствено на шампиона Гунар Ейде от Норвегия и втория Хунор Хидведи от Унгария.

Радостина Ангелова завърши на 6-то място на 500 метра едноместно кану при девойките до 18 години.

Диего Шварцман се справи безпроблемно с първия си съперник в квалификациите на Ролан Гарос
15:53, 21.05.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Свилен Русинов и Тервел Пулев участваха в третото издание на „Златните ръкавици на България“, по случай 100-годишния юбилей на БФ Бокс
15:35, 21.05.2024
Чете се за: 04:05 мин.