Отговорно е другите политически сили да осъзнаят, че е време за работа и хората очакват резултати, каза избраната за депутат от ГЕРБ-СДС Йорданка Фандъкова на влизане в Народното събрание.
За предложението на ГЕРБ Рая Назарян да стане председател на Народното събрание, Фандъкова каза, че от ГЕРБ предлагат един изключително качествен и достоен кандидат. Тя добави, че не вижда причина, освен тясно политически сметки, Рая Назарян да не бъде подкрепена.
"Надеждата ми е останалите политически сили да поемат отговорност и да са чули много добре хората по време на кампанията, които даваха жълт картон на политиците, а на следващи избори знаете какъв цвят следва", добави тя.
Спекулация е, че руският самолет, прелетял на България, се е отклонявал от курса, заяви военният министър
Особеният управител на "Лукойл": Цените са високи заради недостига на готови горива
Новият парламентарен сезон: Управляващите отчетоха свършеното през първите 100 дни
Смъртоносни наводнения в Непал: Загинали са над 150 души, близо 400 туристи са в неизвестност
Заради изкуствения интелект - сканират и унищожават милиони хартиени книги?