Ювентус се класира за полуфиналите на Купата на Италия след категоричен успех над Фрозиноне

"Бианконерите" се наложиха с 4:0

Ювентус
Снимка: Facebook: Juventus
23:52, 11.01.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Ювентус се класира за полуфиналите в Купата на Италия, след като победи гостуващия Фрозиноне с 4:0 в среща, играна на "Алианц Арена".

Аркадиуш Милик даде начало на наказателната акция, реализирайки дузпа в 11-ата минута. Той удвои в 38-ата, когато бе намерен от Уестън Маккени. Милик оформи своя хеттрик в 48-ата минута, след асистенция на Мануел Локатели. 18-годишният талант на "бианконеритр" Кенан Йълдъз фиксира крайния резултат в 61-та минута след нов пас на Маккени.

Така на полуфиналите Юве ще се изправи срещу Лацио на "Стадион Олимпико". Другата полуфинална двойка е Фиорентина - Аталанта.