Проблемът в БДЖ е недофинансирането на системата, допълни той
Районът на жп инцидента, при който загинаха двама край Локорско, все още е отцепен и огледите продължават.
"Проблемът съществува от години. Но в последните много се задълбочи. Става дума за тоталното недофинансиране на системата, което води до отлив на кадри, тотална демотивация. В България са най-добрите железничари, но заради тоталното неглижиране на сектора остават все по-малко и по-малко", каза в "Денят започва" експертът и бивш железничар Михаил Рангелов.
При такива инциденти, добави той, винаги железничарите излизат виновни, а не политиците.
"Само за миналата година над 20 случая съм отразил за преминаване на червено, което е грубо погазване на правилниците, което и в случая може би е причината за инцидента".
Вижте повече в прякото включване на Айше Сали
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?