Тимът на България направи общо 13 удара, от които пет в очертанията на вратата срещу само два за Естония.
Женският Национален отбор по футбол на България записа равенство във втория си двубой от турнира Лига на нациите. Възпитаничките на треньора Силвия Радойска завършиха 0:0 с Естония на „Lilleküla Stadium“ в Талин.
Българките спечелиха първа точка в групата си и заемат втора позиция, след като през февруари отстъпиха пред временния лидер Израел с 1:3.
Тимът на България направи общо 13 удара, от които пет в очертанията на вратата срещу само два за Естония.
В третата среща на 8 април женският тим на България ще играе срещу Израел. Двубоят е от 14:00 (българско време) на „Budaörsi Városi Stadion“ в Будаорш.
Женски футбол: Естония – България (ГАЛЕРИЯ)
Килиан Мбапе: Световното първенство приключи, може би ви дължахме по-добър край, но не винаги избираме края на историята
Джани Инфантино отвърна на критиците с открито писмо: Докато вие седяхте зад клавиатурите, ние във ФИФА сме на фронтовата линия
Зидан няма от какво да се страхува: Лоран Блан е уверен в успеха на новия селекционер на Франция
Президентът на италианската футболна федерация спря процедурата по назначаването на Андреа Пирло за старши треньор на националния отбор
Главният съдия на финала на световното първенство Славко Винчич слага край на кариерата си
Автоексперт: Техническа неизправност или разсейване на водача са най-вероятните причини за катастрофата на "Цариградско шосе"
Българин във Франция: Евакуацията край Бордо е най-голямата в мирно време в страната